Skip to main content
   +420 797 970 413
   info@t-klima.cz
KLIMATIZACE BRNO

Klimatizace

Instalujeme osvědčené klimatizace výrobců LG, Mitsubishi, Panasonic, Samsung, Sinclair a Toshiba. Velkou výhodou těchto značek jsou dostupné náhradní díly přímo v Brně. Všechny námi dodávané klimatizace umí chladit i topit!

Na novinky, akce a fotografie z našich instalací se můžete podívat na našem Facebooku T.klimatizace

Jak probíhá proces výběru a instalace nové klimatizace?

Existuje řada výrobců, množství různých funkcí a typů instalací (nástěnné, stropní kazety, kanálové, atd.) Dále se klimatizace dělí na splitové (1 vnitřní + 1 venkovní jednotka) a multisplitové (2-6 vnitřních + 1 venkovní jednotka). Každá klimatizace má nějaký chladící a topný výkon, který odpovídá nějakému objemu a dispozici klimatizovaného prostoru. Z výše uvedeného je na první pohled patrné, že vybrat si správnou klimatizaci pro daný prostor není pro laika úplně jednoduché.

Proto zákazníkům doporučujeme si promyslet, jakou mají představu o funkcích, designu, umístění, ceně, atd. a poté nás kontaktovat.  My provedeme obhlídku místa instalace a podle požadavků doporučíme odpovídající řešení. Ideální postup výběru tedy je:

  • Kontaktujete nás prostřednictvím formuláře nebo emailu se zájmem o instalaci nové klimatizace. Toto je důležité pro získání prvotních informací a adresy montáže.

  • Poté následuje prohlídka našeho technika v místě instalace.

  • Po dohodě na technickém řešení si vyberete klimatizaci podle požadovaných parametrů.

  • Zašleme Vám cenovou nabídku, která bude obsahovat zvolenou klimatizaci vč. montáže.

  • Po odsouhlasení nabídky se domluvíme na termínu instalace. V současné době instalujeme klimatizace do 10 dnů od potvrzení objednávky!

  • Ve stanovený termín proběhne instalace, předání a zaškolení v ovládání klimatizace.

  • Pokud se rozhodnete pro prodlouženou záruku (na 4 roky), budeme Vaši novou klimatizaci pravidelně každý rok po dobu záruky servisovat (údržba + čištění a desinfekce). Samozřejmě budeme klimatizaci servisovat i po záruční době, pokud si to budete přát.